• Обновено
Дорман 598- Комплет за цевки за рециркулација на издувните гасови за специфични меѓународни модели

Дорман 598- Комплет за цевки за рециркулација на издувните гасови за специфични меѓународни модели

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Кога цевката за рециркулација на издувниот гас не успее, овој комплет за цевки EGR обезбедува целосна поправка. Комплетот содржи EGR цевка и сензор дизајниран и произведен за да одговара на вклопувањето, функцијата и перформансите на оригиналните делови. Со над 80.000 производи поддржани од тим на инженери и експерти на производи со седиште во Соединетите Држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механизми во дворот и правење на себеси низ цела Северна Америка. Комплетен фикс - Овој комплет за цевки EGR содржи EGR цевка и сензор за темелна поправка. Идеално решение- Враќа фабрички перформанси на EGR цевка и сензор што не успеаја од топлина и абење. Издржливи материјали - изработени од квалитетни материјали за да издржат високи работни температури и да обезбедат сигурна услуга. Доверлив дизајн - поддржан од тим на дизајнери на производи и инженери со седиште во Соединетите држави. Обезбедете вклопување - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделирајте и конфигурацијата во алатката за вклопување на оваа страница. Заврши дополнителни карактеристики : Црно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

1: Hyperspec lamborghini veneno црно
  • Обновено
Оценката:

1: Hyperspec lamborghini veneno црно

Најмногу поголеми возила со најмногу привлечни дизајни, хиперспецифични возила за умирање од страна на

DEN 0.67
AWP моторна пумпа за вода заптивка
  • Обновено
Оценката:

AWP моторна пумпа за вода заптивка

Apex Automobile Parts Inc Inc Engine Pump Pump Gatbute изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчис�

DEN 2560.80
Анти -штракаат пролетни CLI
  • Обновено
Оценката:

Анти -штракаат пролетни CLI

Клипови за отпадоци за отпадоци од калипер на калиперски капаци на пролет / клип, се суштинска компонен

DEN 0.67
Затегнувач
  • Обновено
Оценката:

Затегнувач

Водичот за тајминг на ланецот на ланецот на ланецот на моторот Cloyes Gear Ingine служи како патека или водич, за

DEN 1.33