• Обновено
ЛесенФадба 39 Метален кафез кафез кафез за мали птици, бадем

ЛесенФадба 39 Метален кафез кафез кафез за мали птици, бадем

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Фантастичниот папагал кафез е изработен од метални жици со вода и е изграден во цврста структура. Пространиот кафез може да смести неколку мали птици истовремено, што е добар избор за семејства со повеќе од една птица. Овој папагал кафез доаѓа со фидери, перки, играчки, скалила и замав, што ви помага да изградите сладок дом и игралиште, како и за вашите сакани птичји птици. Тоа е удобен кафез за птици со мала големина како зебра финч, канари, пацифик папагал, letава финч, bубовница, буџи, црно-глава, сенегалски папагал, зелено образот, црвен папагал, сончање на сонцето, кокатиел да живее внатре Easy Fashion 39 "Метален папагал кафез кафез кафез за мали птици, бадем : боја : бадем. Материјали : обоен метал, ПП пластика, дрво. Севкупна димензија : 18 x 14 x 39" (LXWXH). Растојание на лентата : 0,4 ". Голема големина на вратата : 11,8 x 11,4" (LXW). Пластична големина на дното : 18 x 14 x 4.3 "(lxwxh). G.W. : 13.2 lb. Пакет вклучува : 1 x Bird Cage. 4 x пластични колибри. 3 x дрвени перници. Овој кафез на птици е дизајниран за птици со мали димензии. Ве молиме, проверете дали овој кафез е погоден за вашата птица пред да поставите нарачка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата