• Обновено
Десантис лева рака на црна палецот на палецот, футрола, S&W MP 9 40, 45C

Десантис лева рака на црна палецот на палецот, футрола, S&W MP 9 40, 45C

Buyers rating:
DEN 2.33

Тековен

Изработена од висококвалитетна кожа обликувана за да одговара на вашата пиштол, оваа футрола го држи вашето огнено оружје во позиција со голема возење под оптимален агол за брза ждрепка. Прецизните тимови за обликување со пауза за палецот и уредот за напнатост за да го држат огненото оружје безбедно. Одговара на ремени до 1,75 инчи широк. Десантис лева рака црна палец од палење на шкафчиња, S&W MP 9/40, 45 C : Изработена од висококвалитетна кожа обликувана за да се усогласи со вашата пиштол, оваа футрола го држи вашето огнено оружје во позиција со високо возење под оптимален агол за брза ждрепка. Прецизните тимови за обликување со пауза за палецот и уредот за напнатост за да го држат огненото оружје безбедно. Одговара на ремени до 1-3/4 "Широк. Гаранција за доживотно време.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

-Објавува owb тава Глок rh fbi
  • Обновено
Оценката:

-Објавува owb тава Глок rh fbi

Палачинката OWB е тенок, но издржлив дизајн на футроли, дизајниран да се носи што е можно поблиску до тело�

DEN 2.00
Gripbreak Blk кожа SZ SW M & P RH
  • Обновено
Оценката:

Gripbreak Blk кожа SZ SW M & P RH

648018183478 BH 40 GB28 BKR Спецификации и карактеристики : Black Hawk! Gripbreak Holster 40 GB28 BKRright Handed Re Tention Holder Thumb Ослободување

DEN 1.00
Bianchi Accold Elite Compact Light Lounder
  • Обновено
Оценката:

Bianchi Accold Elite Compact Light Lounder

Model 7926 Accold Elite Compact Slight Sholderfeatures : Две големини се вклопуваат во повеќето компактен 1 "светла со дијаметар �

DEN 2.00
Чичко микс двосместочен футрола
  • Обновено
Оценката:

Чичко микс двосместочен футрола

638003211101 GM 21110 Разновиден футрола w / торбичка за дополнителен маг ВЕЛКРО прилагодлива лента за задржување

DEN 3.33
Ноќен столб од 1200-столче футрола
  • Обновено
Оценката:

Ноќен столб од 1200-столче футрола

Најлонскиот футрола на ткаењето одговара на сите светла од 1100, 1200 и 1400 серии, како и на XPP5410 G и 5412 G интрин�

DEN 319.20
Scabbard Kahr PM PM MK MK40
  • Обновено
Оценката:

Scabbard Kahr PM PM MK MK40

792695317395 DES 019 BAV7 Z0 Оваа уникатна футрола е сведена на најблиските најважни работи, но сепак нуди безбеден �

DEN 3.33
Фудбал на Tac Ops
  • Обновено
Оценката:

Фудбал на Tac Ops

Фолдер за задржување на ОВБ, обликуван со OWB, Black Features : Модел специфичен обликуван поли за безбедно вкло�

DEN 2.00
Mikes Hip Holder 4-5 Barrel Large Auto Nilon Black
  • Обновено
Оценката:

Mikes Hip Holder 4-5 Barrel Large Auto Nilon Black

43699810529 44275 Патентираниот страничен удар е направен со ламинат на Кордура најлон, водоотпорна подлога за

DEN 0.33