• Обновено
Замената за замена на Fender обликување компатибилен со BMW 528i BMW 540i фронт, патнички страничен хром

Замената за замена на Fender обликување компатибилен со BMW 528i BMW 540i фронт, патнички страничен хром

Buyers rating:
DEN 2.33

Тековен

Специфични производи Препорачана употреба : OE замена Производ Подготовка : Директен фитквантност Продадена : Продадена индивидуалноColor/Finish : Chromereplaces OE Број : 51138184482 Replaces Parts Link Број : BM1293104 Inter Change Дел Број на број : 51138184482, BM1293104 Warranty : 1-годишен закупниниран мелодиран мел. компоненти, ова е твое Најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. 540i базата го заменува бројот на ОЕ : 51138184482. Заменува број на делови : BM1293104. Број на размена на дел : 51138184482, BM1293104. FITS SELECT : 2000 BMW 528 IT 1999 BMW 528 IT Automatic 1997-1998 BMW 528 I Automatic 1997-1998,2000 BMW 540 I 1999 BMW 540 It Automatic и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата