• Обновено
Чудата на жените и нараквиците, сет од 2 парчиња

Чудата на жените и нараквиците, сет од 2 парчиња

Buyers rating:
DEN 685.28

Тековен

Останете топло во овој пријатно-Cute C. Wonder Beanie и нараквици. Овој сет на додатоци за ладно време доаѓа со манжетни пом-пом-бени и нараквици за појавување во најразлични бои за да одговараат на вашиот стил. Исклучиво на. Материјал : 100% акрилик. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 капа од грав и 1 пар нараквици. Карактеристики на капа : ткаенина со ребра; манжетни со везење со лого „Ц“; Пом-пом на врвот; цврсти бои. Карактеристики на нараквици : манжетни со ребра; цврсти бои. В. Чудо се поставува капа и нараквици за жени. Истражете го шарениот, шик и модерен свет на C. Wonder. Откријте паметни, софистицирани и без напорни стилови за работа и играјте… Погледнете го чудото за сето тоа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Пајсли Печати Бандана
  • Обновено
Оценката:

Пајсли Печати Бандана

Врзете на оваа класична ткаена бандана и направете ја дел од вашиот секојдневен ансамбл Или едноставно

DEN 2.33
Women'sенска две бесконечна шамија
  • Обновено
Оценката:

Women'sенска две бесконечна шамија

Пролет во лето облечена во оваа трендовски женски марама за бесконечност! Со убави бои и обрасци и удобе

DEN 115.04