• Обновено
Sinfulcolors SinfulShine King Kylie Step Nail Polish, 0. fl oz

Sinfulcolors SinfulShine King Kylie Step Nail Polish, 0. fl oz

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Sinful Colors Sinful Shine King Kylie Чекор 1 Полски за нокти : Ограничена соработка во боја на временска боја со Кајли nerенер. Соработка со ограничена временска боја со Кајли nerенер. Гел-технологија технологија. Задебелена, живописна боја со висок сјај. Формалдехид, ДБП, толуен, формалдехид смола и без камфор. Лесно отстранување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Гревколори смела боја, Накеј Неј
  • Обновено
Оценката:

Гревколори смела боја, Накеј Неј

Барате да ја одгледувате вашата колекција за лак за нокти со светли бои што ќе вртат глави? Сметајте на Si

DEN 119.68