• Обновено
Оз класично американско пиво од корен

Оз класично американско пиво од корен

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

1919 година се приготвува во мали серии со само најдобри состојки… вистински шеќер ~ засладувач на избор за време на ерата на забраната ~ и вистинска ванила. Нашиот уникатен рецепт и овие состојки за избор го прават 1919 година најмилиот, полн телесен, нацрт -корен пиво достапно. Покрај тоа, 1919 година е без алкохол и не содржи сируп од пченка, глутен или кофеин класичен американски корен пиво класично американско пиво од корен* направено со вистинска ванила и шеќер, без сируп од пченка* кофеин и без глутен* нашиот уникатен рецепт и со употреба Само изборите ги прават. 1919 Класично американско пиво од корен Кревото, полно тело. Корен пиво достапно 12 пакувања 16oz лименки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Кригла диета корен пиво 2L шише
  • Обновено
Оценката:

Кригла диета корен пиво 2L шише

Од уживање во ладен чаша кај семеен оброк, до дружење со пријатели, до правење плови од корен пиво, екстр�

DEN 31.68