• Обновено
Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси Соба за затемнување на нијансите дневно платно

Римски нијанси за прозорци за прозорци на прозорци, прилагодени римски прозорски нијанси Соба за затемнување

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Прегледајте ги упатствата за инсталација. Римските ролетни беа лесни за вклучување во кој било стил на дизајн. Нијанси на прозорецот - комбинирање на алатка, стил и квалитет во еден комплетен третман на прозорецот. Приватност на шикологија / нијанси на затемнување се безжични и ви овозможуваат да ги отворите нијансите за да овозможите природна светлина по желба. Одлично додадете на ролетни за вратите завеса за прозорецот на вратата и сенката за француската врата.Обични безжични римски нијанси - Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуство во производство и составување на римски нијанси. Ние ги користиме само најдобрите компоненти и докажаните техники на производство. Идеална употреба : Римски нијанси за врати, нијанси на вратите, ролетни во кујната, слепи прозорци, ролетни за прозорци за бања. Потребна е минимална длабочина од 1-инч за внатрешноста на монтирање и 1 3/4-инчи за плапкање во внатрешноста на монтирањето.

Параметри на производот

Стоката во категоријата