• Обновено
Павлака со павлака со памет и кромид со вкус на кромид, 6. торба од мл

Павлака со павлака со памет и кромид со вкус на кромид, 6. торба од мл

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Воздухот пуканки фрлен во вкусови на кремаста кисела павлака, кромид кромид и yum. Кој излегува со овие вкусови? Генијалци. Тоа е кој.14g цели зрна по порција ** 48g цели зрна препорачани дневно павлака и кромид. Засекогаш заедно. Без глутен. Нема вештачки бои, вкусови или конзерванси.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Оригиналниот пуканки на Хер, Оз
  • Обновено
Оценката:

Оригиналниот пуканки на Хер, Оз

Во 1946 година, татко ми, Jamesејмс С Оттогаш се сменија многу, но основните принципи на тато сè уште важат...

DEN 47.68
Оригиналниот пуканки на Хер, Оз
  • Обновено
Оценката:

Оригиналниот пуканки на Хер, Оз

Однесувајте се кон здрава и вкусна закуска во кое било време од денот со овој пакет на оригиналниот пука

DEN 95.68
Smartfood Delight Sea Salted Caramel Popcorn, OZ
  • Обновено
Оценката:

Smartfood Delight Sea Salted Caramel Popcorn, OZ

Smartfood Delight Air се појави со солена карамела со пуканки Направено со 100% цело зрно Содржи 50% помалку маснотии

DEN 2.00
Мудриот морски сол пуканки, 5. мл
  • Обновено
Оценката:

Мудриот морски сол пуканки, 5. мл

Мудриот пуканки, морска сол, пакет од 5,5 мл, е исполнето со цели зрна и содржи само 47 калории по чаша и 140 п�

DEN 88.00
Хер Херс Херс пуканки, Оз
  • Обновено
Оценката:

Хер Херс Херс пуканки, Оз

Пуканки од сирење на Хер Кога готвите, сирењето се облекува во секое јадење и тоа е исто со пуканки со в�

DEN 2.33