• Обновено
Justice Girls Sequin Sequin Pocket маица, големини 5- & Plus

Justice Girls Sequin Sequin Pocket маица, големини 5- & Plus

Buyers rating:
DEN 2.33

Тековен

Време е да заблескате во маицата на правдата со џеб за продолжение за кога е потребен малку глам. Совршено со шарено здолниште и патики за крајната облека на денот. Стил на пуловер со вратот на екипажот. Кратки ракави. Секвентиран џеб на градите. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Jackебна маица за Justice Sequin за девојчиња. Правдата е ваш едношалтерски бренд за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на секоја девојка за себе… и стил.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Алатка за момчиња на Wrangler Мом
  • Обновено
Оценката:

Алатка за момчиња на Wrangler Мом

Алатката за комунални услуги на Wrangler Boys Slim Straw Pant му помага на вашиот млад човек да остане подготвен за с�

DEN 255.04