• Обновено
DesignArt 'Апстрактна ретро кружна геометриска xiii' со модерен панел за завеси од средниот век

DesignArt 'Апстрактна ретро кружна геометриска xiii' со модерен панел за завеси од средниот век

Buyers rating:
DEN 719.84

Тековен

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа кружна апстрактна ретро геометриска XIII завеса . Оваа елегантна модерна завеса од средниот век се печати со употреба на високо квалитетно еколошко мастило отпорно на бледнее, и е рачно изработено на побарувачката само за вас . Фабриката за факс-линен е изработена од 270 GSM полиестер што му дозволува на овој кафеав да се измие целосно и безбедно машинско миење . завесите се украсни и не се затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : модерно од средниот век. - Предмет : Апстракт. - Боја : кафеава. - Модел : геометриски. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Параметри на производот

Стоката во категоријата