• Обновено
Печење тава со печење на рерна Rack-Nonstick со отстранлива решетка за да исцеди маснотии и маснотии за готвење со кујна со класична кујна

Печење тава со печење на рерна Rack-Nonstick со отстранлива решетка за да исцеди маснотии и маснотии за готвење

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Детали за производот- Материјали : Јаглероден челик. Анти-брановидна конструкција-направена од јаглероден челик со свиткани рабови за да се спречи искривување, овој добро изработен и издржлив петел ќе го преживее абењето и солза на години на употреба. Димензии : (л) 14,75 ”x (w) 10” x (h) 2 ”. Необичната обвивка однатре и надвор од тавата обезбедува брзо ослободување, така што ниту една храна нема да се заглави во тавата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата