• Обновено
Weaver Savage Accutrigger SA Мулти-слот-база 1-парче продолжено

Weaver Savage Accutrigger SA Мулти-слот-база 1-парче продолжено

Buyers rating:
DEN 136.80

Тековен

Овој ткајач проширена мулти-слот тактичка база во стилот на Пикатини е токму она што ви треба за вашата пушка. Овие основи се изработени од алуминиум, така што тие нема да додадат голема тежина на вашата пушка, но тие се доволно силни за да издржат на најтешкото враќање. Повеќекратните слотови ви овозможуваат многу простор за монтирање на оптика и ви овозможуваат да го поставите вашиот обем за оптимално олеснување на очите . Спецификации : . Заврши - мат црно. Материјал - алуминиум. Стил - Пикатини. Парче - 1. Земја на потекло - Соединетите Американски Држави. Оваа ставка произведена од Weaver е на врвот на линијата во тактички прецизни основи. ТАКТИЧКИОТ ПОСЕБНИЦИ НА ВЕАВЕР Р/М/Б/А ТАКТИЧКИ ПРИСИКИ 99495 SAVEG ACCU SA ќе го зајакне вашето огнено оружје на начин на кој може да направи само Weaver. Земете еден за себе денес.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Micro LRP QD Mount Base
  • Обновено
Оценката:

Micro LRP QD Mount Base

Aimpoint Red Dot Sight Accessory LRP база за микро црвени точки знаменитости Овие додатоци за видување на црвена точка м

DEN 136.80
Accu-Sync Офсет на пикатини прстени
  • Обновено
Оценката:

Accu-Sync Офсет на пикатини прстени

Utg AccuSync 30mm Medium Pro 34мм Офсет Picatinny Ringsfeatures : UTG AccuSync 30mm Среден профил 34mm Офсет за опсег на опсег за прецизно в

DEN 0.67
Sightmark Mini Shot M-Spec LQD Ar Riser Mount
  • Обновено
Оценката:

Sightmark Mini Shot M-Spec LQD Ar Riser Mount

Mini Shot Mini Shot MSpec LQD е брз дизајн на монтирање за употреба со Mini Shot Mini Shot MSpec Red Dot Sight Конструирано од алуминиу

DEN 1.67
Accu-Sync Офсет на пикатини прстени
  • Обновено
Оценката:

Accu-Sync Офсет на пикатини прстени

UTG ACCUSYNC 34mm High Profile 50mm Offset Scope Ring Mount for a Precise Fit on MILSTD1913 Picatinny Rails Features : Precision CNC Machined from Aircraft Grade Aluminum and Finished in Fl

DEN 136.80
Рам за замена на дланките
  • Обновено
Оценката:

Рам за замена на дланките

Замената на Палмссавер Рамродспецификации : .50 Калибар Отстранлив Гендл го прави лесно вчитување и чис�

DEN 1.67