• Обновено
Teesорџ машки V-вратот со кратки ракави, 3 пакувања

Teesорџ машки V-вратот со кратки ракави, 3 пакувања

Buyers rating:
DEN 565.44

Тековен

Изградете ги вашите слоеви почнувајќи од оваа три пакувања на основите-овие маички за вратот на вратот од Georgeорџ се направени во удобна ткаенина во која има опуштено, редовно вклопување и кратки ракави за целодневно носење. Носете го под омилената кошула со исклучителна кошула или одете соло, само спарете го со шорцеви, џогери или фармерки и сите сте поставени! Не заборавајте : добивате три! Исклучиво на. Материјал : 65% полиестер/35% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-врат. Машки кратки ракави од Georgeорџ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Премиум Пима Пима
  • Обновено
Оценката:

Премиум Пима Пима

Ажурирајте ја омилената маица за секојдневно носење со оваа типамучна памучна памучна маичка Пима е вр�

DEN 2.00
Голема машка џеб за кратки ракави
  • Обновено
Оценката:

Голема машка џеб за кратки ракави

Оваа избледена маичка во стилот на слава е врат на екипажот, краток ракав, џебна мета Оваа кошула обезбе�

DEN 3.00