• Обновено
Чапс машка текстурална долга ракав четвртина патент, потсмев со ориз од вратот, плетено

Чапс машка текстурална долга ракав четвртина патент, потсмев со ориз од вратот, плетено

Buyers rating:
DEN 320.00

Тековен

Текстуралниот џемпер од влезови на вратот на вратот е разноврсен, може да се носи сам или како одлично со совршено над копче или маица за деновите на и надвор од должноста. Меко памучно предиво. Стилски текстуриран бод. 1/4 поштенски за додаден стил. Разновидно парче слоеви и бидете облечени нагоре или надолу.

Параметри на производот

Стоката во категоријата