• Обновено
Без граници Јуниори Раглан Врзана маица

Без граници Јуниори Раглан Врзана маица

Buyers rating:
DEN 302.40

Тековен

Преземете го денот со позитивни вибрации и трендовски мета. Без графички графички графикони со графички ракави на раглан и симпатична вратоврска. Спарете го со фармерки или шорцеви за не може да го промаши изгледот. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на Раглан. Ockебови : Ништо. Карактеристики : вратоврска пред; Графички принт од предната страна. Маица за вратоврска Раглан за јуниори од без граници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Betty Boop Graphic Tee со повеќебојни лого
  • Обновено
Оценката:

Betty Boop Graphic Tee со повеќебојни лого

Бети Буп е класичен лик кој секогаш ќе биде позната фигура во поп културата и сега можете да ја носите во

DEN 2.33
Жени 4. мл. SoftStyle Junior Fit маица пакет
  • Обновено
Оценката:

Жени 4. мл. SoftStyle Junior Fit маица пакет

100% памук за префрук; Двоенигла зашиени ракави и долни полите; прислушен врат и раменици; Античка цреша ц�

DEN 255.84
Графичко момче на јуниори
  • Обновено
Оценката:

Графичко момче на јуниори

Ова јуниори Мерилин Монро графичко момче е стилски додаток на која било гардероба Одликувајќи се со ико

DEN 424.00
Графичка маица на Spongebob SquarePants
  • Обновено
Оценката:

Графичка маица на Spongebob SquarePants

Кој живее во ананас под морето? Омилен лик на сите Детски! Оваа забавна графичка мета е сигурна дека ќе ј

DEN 3.33