• Обновено
Нурсисон практични решенија затворено на отворено Aqua 7 '10' килим во областа

Нурсисон практични решенија затворено на отворено Aqua 7 '10' килим во областа

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Шик стил се среќава со лесно живеење со колекцијата на практични решенија на килими на отворено. Семејно пријателско по дизајн, овие разноврсни килими што се перат веднаш додаваат стил и функција на кој било простор-од простории со голем сообраќај во домот до алфреско простори. Машинско изработено од полипропилен, овие геометриски килими ви го даваат најдоброто од сè : димензионална текстура, лесно чистење, поддршка од лизгање и преклопливост за лесно складирање. За да се исчисти, едноставно фрлете во машина за перење и исушете го воздухот. Комерцијална мијалник потребна за килими 8 x 10 и поголеми. Овој килим за отворено што може да се пее Aqua Blue од колекцијата „Практични решенија“ носи визуелен привлечност со допир на текстура во вашиот простор. Геометриската шема на решетките, ткаена на рамен тло, е направена од полипропилен предива кои се меко текстурирани и лесни за чистење. Завршено со поддршка од лизгање за дополнителна безбедност на тврди подови-совршено внатре во области со голем сообраќај во домот, како и надвор. Ставете килими со големина 8 x 10 или поголеми во комерцијална машина за перење. Машински килим за миење на машини за употреба во затворен простор и на отворено. 100% полипропилен со грб нелик. Комерцијален мијалник потребен за килими со големина 8 x 10 и поголема. Конструкција со низок профил, преклопна. Големините 4x6 и поголемите се преклопени и се испорачуваат во поли торба. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина . препорачуваме подлога за килим за да ви помогне да го задржите килимот во место и да го продолжите животот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

31 50 0,35 Cerulean Oleffiel Polyester Mat килим
  • Обновено
Оценката:

31 50 0,35 Cerulean Oleffiel Polyester Mat килим

Додадете го овој прекрасен радикален килим на церулеан во вашата официјална дневна соба Вознемирените,

DEN 2.00
Nuloom Loni Solid Machine Shag Shag Rug, 4 'Round, Grey
  • Обновено
Оценката:

Nuloom Loni Solid Machine Shag Shag Rug, 4 'Round, Grey

Создадете дом што отсекогаш сте сакале со нашата машина што ја пее цврстата област за шуга Направено од

DEN 878.40
килим на нулом, 7 '6 9' 6
  • Обновено
Оценката:

килим на нулом, 7 '6 9' 6

Направете го вашиот дом релаксирачка оаза со без стрес, лесна грижа, но сепак луксузно мека и убава кили�

DEN 1.33