• Обновено
Wynwood Studio Canvas Runwash Letter VII мода и глам фустан wallиден платно печати розово пастелно розово 16x24

Wynwood Studio Canvas Runwash Letter VII мода и глам фустан wallиден платно печати розово пастелно розово

Buyers rating:
DEN 1119.84

Тековен

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со пистата буква VII од Wynwood Studio Canvas, прекрасно дело за убавина и модна wallидна уметност направено со вештина и стил од автентични уметници во САД. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди неговиот потпис розова и пастелна розова нијанса се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата