• Обновено
Уникатни поволни цени женски рифон против вратот шифонска канцеларија за канцеларија селанска блуза

Уникатни поволни цени женски рифон против вратот шифонска канцеларија за канцеларија селанска блуза

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Облечете се да импресионирате за совршен обичен паметен изглед со оваа разголена блуза. Ruffled Trim обезбедува воздушна завршница на јасен, гроздобер селански врв. Ретро и трендовски, дизајнот претставува женствена и нечистотија естетика со својот фрунс и V-вратл. Оваа прилично врвна ја обликува вашата благодатна замавлива силуета со жива разголена трим. Овој лесен врвен шифон врвот е ласкав на предниот дел за лесна, привлечна привлечност. Сосема шармантно со шутките што го исекуваат деколтето и завршувајќи ги манжетните, овој проток на врвот е подготвен за стил со поголемиот дел од вашата гардероба. Големина на телото на моделот : Висина : 5'10 ", Градите : 33 ", половината : 24 ", колк : 35 3/8 ", должина на рамото : 15 3/4 ", тежина : 125 фунти, моделот носи меѓународна големина Xs.meeruement (во инчи) градите ширина на рамото Вкупно должина- 35 7/8 14 5/8 - 24 1/4s - - 37 3/4 15 1/8 - 24 3/4m - 39 3/4 - - 15 5/8 - 25 3/8 L 43 1/4 16 1 /2 - 26 XL 46 7/8 17 3/8 -26 5/82 XL 49 1/4 - - 18 1/8 - 27 1/83 XL 51 5/8 18 3/4 - 27 3/4 повеќе стилови, повеќе избори, ве молиме кликнете овде. Единствени поволни цени женски Ruffle V вратот шифон канцеларија за канцеларија селска блуза 100% полиестер. Увезени. Ruffled V деколте. Ракави на нараквица. Еластични манжетни. Лесна ткаенина. Машинско миење ладно со слични бои, ниско железо.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Пионерската жена печатена дастер
  • Обновено
Оценката:

Пионерската жена печатена дастер

Она што е одлично за да имате пионерска жена што е во вашиот плакар, е тоа што можете да го носите случајн

DEN 271.84
Chaps женски квадратен селанец врв
  • Обновено
Оценката:

Chaps женски квадратен селанец врв

Сето тоа е лесно и ветровито со нашиот селски селанец на женски плоштад на Чапс Со проточни ракави и ква�

DEN 319.68
Pioneer Woman Puff Top, женски, големини XS-3x
  • Обновено
Оценката:

Pioneer Woman Puff Top, женски, големини XS-3x

Овој прекрасен излив на ракав од врвот од пионерската жена ќе го украде шоуто секој пат кога ќе го носит�

DEN 3.00
Get Women's Pleated Ruffle Top
  • Обновено
Оценката:

Get Women's Pleated Ruffle Top

Без оглед на времето, ова светло и лесен плетенка на врвот од „Get Sparks“ неспорно сончево расположение...

DEN 319.84