• Обновено
Мебел на Америка Беласеја рустикална трпезариска маса, орев

Мебел на Америка Беласеја рустикална трпезариска маса, орев

Buyers rating:
DEN 3998.72

Тековен

Ненаклонете ги вашите искуства за јадење со мебелот на Америка колекцијата Беласеа во која има задебелени и студиски парчиња изработени од цврсто дрво и фурнири од дрво. Природната шема на жито од дрво на топлото орев заврши и ја осветли просторијата за пријатно јадење. Мебел на Америка Беласеа рустикална трпезариска маса, орев вклучува : една (1) трпезариска маса. Стил : Рустикален. Заврши : орев. Материјал : Дрво. Задебелена и цврста рамка. Дебели блок нозе. Модел на природно дрво жито. Потребно е собрание. Бродови во 1 кутија. Димензии и тегови : Севкупни димензии : 66 "W x 38" D X 30 "H. Тежина Капацитет : 300 bs. Америка мебел на Америка® е горд што е семеен пријател кој секогаш го има грбот. Ние сме повеќе од само бизнис. Поканете топлина и карактер во секоја просторија во вашиот дом.

Параметри на производот

Стоката во категоријата