• Обновено
Булдог хардвер внатре агол заграда, цинк позлатен челик

Булдог хардвер внатре агол заграда, цинк позлатен челик

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Заградите за хардверски агол на булдог се дизајнирани да ја зајакнат внатрешноста на десните аголни агли на тела од дрво. Заградата за облик на L дава дополнителна поддршка на плакари, агли на кутии, табели и друг мебел. Тие се направени да бидат поставени на површината на зглобот за да се санираат или зајакнуваат. За сите ваши проекти за поправка, засилување и подобрување на домот, има хардверски производ Булдог за работата. Булдог хардвер 2 in. Аголен заграда, цинк позлатен челик (4 пакет) што се користи за зајакнување на аголната поддршка на тела од дрво, нозе за мебел, агли на кутии и полици. Идеално за внатрешноста на аголните споеви со агол. Површинска монтажа на зглобот да се санира или зајакне. Дупките за монтирање на бројачи за завртки за да седат. Завршувањето на цинк, штити од 'рѓа. Челична конструкција за издржливост. Пакетот вклучува завртки за монтирање за лесна инсталација и (4) загради за агол. Големина : 2 инчи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата