• Обновено
Синсинати Бенгалс - Постер за wallид на oeо Буроу, 22.375 34

Синсинати Бенгалс - Постер за wallид на oeо Буроу, 22.375 34

Buyers rating:
DEN 3.33

Тековен

Овој трендови меѓународни НФЛ Синсинати Бенгалс - pocид постер на oeо Буроу 22 е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International, LLC е водечки издавач и производител на лиценцирани постери, календари, налепници и социјални канцелариски производи. Трендовите меѓународни постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер овластена за FSC. Подготвена за рамка или може да се обеси со употреба на клипови по постер, монтирања или влезови. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34".

Параметри на производот

Стоката во категоријата