• Обновено
СТУПЕЛ потресена природа од дрво колаж пејзаж сликарство бело врамен уметнички печатен wallид уметност

СТУПЕЛ потресена природа од дрво колаж пејзаж сликарство бело врамен уметнички печатен wallид уметност

Buyers rating:
DEN 2015.20

Тековен

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : природа, колаж, дрвја, рурални, фарма. Дизајн од Мајкл Маркон.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Ove Decors Pasadena in. L in. W in.
  • Обновено
Оценката:

Ove Decors Pasadena in. L in. W in.

Ove Decors бесконечни 34 во комплет за туширање во Пасадена со безделен пивот за туширање, нуди вид на едноста

DEN 4799.68
Acdelco 17D1108CH керамика
  • Обновено
Оценката:

Acdelco 17D1108CH керамика

Постави подлога за сопирачката на дискот Acdelco Формулирани со цврсти челични нишки за оптимална спровод�

DEN 1511.20