• Обновено
Scrubstar Collectionенска премиум колекција на истегнување на истегнување на обвивката за обвивка

Scrubstar Collectionенска премиум колекција на истегнување на истегнување на обвивката за обвивка

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Нашата скривачка колекција Scrubstar Premium, потсмев на врвот, се карактеризира со ласкави предни принцези. Два пространи предни џебови со додаток на молив за носење на сите ваши најважни работи. Loveе ја сакате меката и истегната памучна/ полиестер/ спандекс мешавина од ткаенина. Scrubstar исмејувачки завиткан врв. Ласкави шевови на принцезата. Две пространи предни џебови со додаток со додаток на молив. Странични отвори за леснотија на движење. Засилени џебови и стрес точки за издржливост. 55% памук/42% полиестер/3% спандекс твил.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Scrubstar Women's Dianty Flutters Print Scrub Top
  • Обновено
Оценката:

Scrubstar Women's Dianty Flutters Print Scrub Top

Деликатното печатење на пеперутката на морнарицата парови совршено со женските стилски линии на овој ч

DEN 319.68
Wonderwink W 6455-Women's Mock Smock Scrub Top
  • Обновено
Оценката:

Wonderwink W 6455-Women's Mock Smock Scrub Top

Класична силуета за завиткување со симетрични линии и стилизирани џебови и трим Тројни џебови со многу

DEN 3.33
Wonderwink W 6455-Women's Mock Smock Scrub Top
  • Обновено
Оценката:

Wonderwink W 6455-Women's Mock Smock Scrub Top

Класична силуета за завиткување со симетрични линии и стилизирани џебови и трим Тројни џебови со многу

DEN 2.33
Medline Madison Ave Unise Stretch Pocket Scrub Top
  • Обновено
Оценката:

Medline Madison Ave Unise Stretch Pocket Scrub Top

Стил во движење со нашиот Медисон Ave ™ ™ Unisex Scrub Top Оваа 4насочна ткаенина за истегнување се движи со вас..

DEN 2.33
Чудоверот за чуда од 5033-ман
  • Обновено
Оценката:

Чудоверот за чуда од 5033-ман

Чудата работа дизајнираше уникатен и достапен алатка за комунални услуги само за момците Машкиот карго

DEN 351.84
Чудоверот за чуда од 5033-ман
  • Обновено
Оценката:

Чудоверот за чуда од 5033-ман

Чудата работа дизајнираше уникатен и достапен алатка за комунални услуги само за момците Машкиот карго

DEN 335.84