• Обновено
Чудата на женските Hankerchief Halter Top

Чудата на женските Hankerchief Halter Top

Buyers rating:
DEN 2.33

Тековен

Скршете ја рутината на Tee во без напорниот лесен лесен врвот на Хенки на Хенки. Со вклопување што лапа ласкаво од горе до дно, сигурно е да станете ваш нов основен. Продаден исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Деколте за халтер; Стајлинг на пуловер. Без ракави. Печатење на сите; Нерамномерна Хенки полите. Како 2 го носат тоа : ветре со раменици голи; слоевит со јакна или кардиган. Во секој случај, чувајте го неискрено за да го покажете тој трендовски полите . 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. В. Чудо се заложува врвот со Хенки пом за жени. Истражете го шарениот, шик и модерен свет на C. Wonder. Откријте паметни, софистицирани и без напорни стилови за работа и играјте… Погледнете го чудото за сето тоа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Женски долг ракав на Кели Рене
  • Обновено
Оценката:

Женски долг ракав на Кели Рене

Со нетрпение очекуваме да дневно време уште повеќе во врвот на долгиот ракав на Кели Рене Супермека тка�

DEN 319.84
Време и вистинска мода ткаен врв
  • Обновено
Оценката:

Време и вистинска мода ткаен врв

Loveе го сакате начинот на кој изгледате и се чувствувате во ткаените женски ткаени поп врвови по време и T

DEN 3.00
Луисвил кардинали дами ls врвот
  • Обновено
Оценката:

Луисвил кардинали дами ls врвот

Поставете удобно во оваа дама екипаж вратот со долг ракав плетен врв Носете на вашиот кауч или надвор гл

DEN 3.33