• Обновено
Ove Decors Pasadena in. L in. W in.

Ove Decors Pasadena in. L in. W in.

Buyers rating:
DEN 4799.68

Тековен

Ove Decors бесконечни 34 во комплет за туширање во Пасадена со безделен пивот за туширање, нуди вид на едноставна, стилска разноврсност што ги надополнува сите и сите стилови на бања. Поставениот има хардвер за квалитет на врвен квалитет во финишот на сатен никел и вклучува 29 во панел со широки врати, идеален за инсталација на алкови. Сите панели се направени од премија 8мм (5/16 ”) дебело овластено стакло. Вклучена е 34x32x2 3/4 во базата за туширање. Базата за туширање е изработена од премија засилен со акрилик со фиберглас. Белата акрилна база против лизгање е цврста и лесна за чистење, совршено одговара на вашите потребни димензии. 34 in. Ширина x 32 in. Длабочина x 74 3/4 in. Висина, модел : PA06002 F0. Рамка за реверзибилна инсталација на вратите со вграден магнет на вратата за безбеден и тесен близу. Нема повеќе протекувања, нема повеќе влажни подови . Премиум заштитното стакло обложување го олеснува чистењето и заштитувањето од ѓубриво од сапун и вар. Сертифициран од Советот за сертификација на застаклување на безбедност (SGCC). Metal Guard Technology - Премиум заштитна метална облога за да го задржите вашиот хардвер сјаен за наредните години . Вклучена е преголема рачка во хромирана завршница. 5-годишна гаранција на стаклени панели и 1 година гаранција на хардвер . Користете ја алатката за конфигуратор за туширање Ove за да го прилагодите и изградите вашиот туш за соништа за вашиот уникатен простор. Прегледајте го упатството за упатства PDF за детални димензии на производот за да се осигурате дека комплетот за туширање е правилен за мерењата на вашата бања.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Nuloom Minna Vintage Runner Rug, 2 '6 8', мулти
  • Обновено
Оценката:

Nuloom Minna Vintage Runner Rug, 2 '6 8', мулти

Опасената шема на медалјон на овој килим се меша со гроздобер стил со традиционална удобност Оваа уника

DEN 554.40