• Обновено
Чудо на нација момчиња со долга ракав фланелен кошула, големини 4- & хаски

Чудо на нација момчиња со долга ракав фланелен кошула, големини 4- & хаски

Buyers rating:
DEN 303.68

Тековен

Напуштете ја маицата за убава опција со учтивост на Wonder Nation. Оваа кошула за копче за момчиња е направена во удобна ткаенина од фланел со пријатна карирана шема .. совршена за целодневно носење без разлика дали е на училиште или играчко игралиште. Исклучиво на. Материјал : 55% памук/45% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : јака од точка. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 2 копчиња за градите. Карактеристики : фланел; карирана шема. Кошула со фланел со долги ракави на момчињата од Wonder Nation.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Стерлинг сребрен Cr аква прстен
  • Обновено
Оценката:

Стерлинг сребрен Cr аква прстен

Jordanордан Сина NYујорк знае што е жешко Ќе станете екстатични со елеганцијата, безвременската вредност и

DEN 2.67