• Обновено
Литерски бисери кои не се приклучуваат на миризба за микро кристални мачки, 10. lb торба

Литерски бисери кои не се приклучуваат на миризба за микро кристални мачки, 10. lb торба

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Микро кристалите на легло бисери обезбедуваат извонредна контрола на мирисот! Кристалното легло што не се крева со песок, апсорбира течен отпад и мирис веднаш и суши цврст отпад што го олеснува отстранувањето од кутијата за легло. Единствената форма на кристалите ги прави меките на легло на легло што ги прави совршени за мачки во затворен простор. Бисерите на легло се пријателски за мачки и нетоксични. Одлично за машки мачки со силна урина што мириса. Извонредна контрола на малодарите. Апсорбира течен отпад на контакт. Суши цврст отпад за да помогне во контролата на мирисите. Лесно еднаш на ден лажичка ,. Првото легло за кристални мачки во Америка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Sanicat Extreme Clumping Multicat Cat Lust, 21-lb
  • Обновено
Оценката:

Sanicat Extreme Clumping Multicat Cat Lust, 21-lb

Multicat Sanicat Extreme Clumping е 100% природно легло Обезбедува дополнителни силни грутки и траат подолго од трговски

DEN 3.00