• Обновено
Современи моменти од Гербер Бебе и дете момче или девојче Пол неутрален џемпер плетен худи и пантоло, 2 парчиња

Современи моменти од Гербер Бебе и дете момче или девојче Пол неутрален џемпер плетен худи и пантоло, 2 парчиња

Buyers rating:
DEN 0.67

Тековен

Современите моменти од Гербер Бебе и Девојче девојче со качулка и сетови за пантолони се направени со мека мешана ткаенина што е топла, удобна и нежна на чувствителна кожа. Нашите најважни работи се независно сертифицирани со Стандард 100 од OEKO-Tex®, така што не треба да се грижите за штетните материи во гардеробата на вашето бебе. Овој пакет вклучува еден џемпер со качулка и еден пар панталони во цврста боја на 'рѓа. Современи моменти од Гербер Бебе и дете момче или девојче Пол неутрален џемпер плетено худи и пантоло, 2 -парчиња (12м - 5Т). Вклучува еден џемпер со качулка и еден пар панталони. Направено со супер мека измешана ткаенина што е лесно да се грижи и нежно на чувствителна кожа. Џемперот се одликува со долги ракави, аспиратор, симпатична факс дрвена копче и предниот џеб. Панталоните имаат нежна еластична лента за половината . Цврста боја на 'рѓа. Совршено да се носи во ладното време и слој под со каросерии или маички . ОЕКО-TEX Број на сертификација : Стандард 100 од OEKO-TEX #08.HIN.60591 HOHENSTEIN HTTI WWW.OEKO- /Standard100. Ткаенина : 52% вискоза 30% поли 18% најлонски вафл и џемпер плетен. Машинско миење / сушење суво. Увезени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Nuloom Minna Vintage Runner Rug, 2 '6 8', мулти
  • Обновено
Оценката:

Nuloom Minna Vintage Runner Rug, 2 '6 8', мулти

Опасената шема на медалјон на овој килим се меша со гроздобер стил со традиционална удобност...

DEN 554.40