• Обновено
ЛИНОН ЕДМИСТОН 4-полица со 4 полици, 54 висока, црна завршница

ЛИНОН ЕДМИСТОН 4-полица со 4 полици, 54 висока, црна завршница

Buyers rating:
DEN 3036.64

Тековен

Класична едноставност и шик црна завршница му даваат на оваа книжарница убав, разноврсен изглед што го подобрува секој простор. Идеално за најразлични стилови од фарма до модерна, ова парче носи четири нивоа на складирање и прикажување простор во вашиот дом. Страните во форма на X додаваат визуелен интерес за дизајнот додека неутралната, црна завршница се појавува со која било шема на бои. Создадете ја вашата идеална дневна соба поставена со спарување на ова парче со другите во колекцијата и уживајте во долготрајна убавина и кохезивен изглед. Црна завршница. Едноставен, но привлечен дизајн . 4 пространи полици. Обезбедува обилен простор за складирање . лесно ќе ги надополни вашите домови декор . Димензии на полицата : 19 x 11 x 11.5. 10.4 "Помеѓу полиците. Растојание од долната полица до подот : 3,87". Висина на седиштето : Топ димензии : 24,6 x 12,88 x 54.4 Димензии на полицата : 19,5 x 10.62 Растојание од подот до дното на ставката : 3,87 ". Ограничување на тежината : 30 фунти. На полиците 15 фунти. На врвот. Собрани димензии : 24.62" w x 12,87 " Д x 54,37 "ч.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Книга на Nexera Essentials
  • Обновено
Оценката:

Книга на Nexera Essentials

Едноставен, традиционален дизајн со ваш избор на финиш, ламинат и инженерска конструкција на дрво, 4 опц�

DEN 1.33
Бараница Наташа еспресо
  • Обновено
Оценката:

Бараница Наташа еспресо

Добијте го просторот за полица што ви треба со оваа разноврсна, модуларна книжарница Четири пространи п

DEN 1279.84
Академска Јужна Шор Академска 56 ''
  • Обновено
Оценката:

Академска Јужна Шор Академска 56 ''

Краток опис не е достапен Th3017 Карактеристики : 2 отворени места за складирање поделени со прилагодлива п

DEN 1279.84
Ворен библиотека со 3 полица
  • Обновено
Оценката:

Ворен библиотека со 3 полица

Оваа полица за книги со отворено складирање е убава бидејќи е функционална Цврста метална рамка соврше�

DEN 2.67
Essential Essential 5-ниво полица за книги
  • Обновено
Оценката:

Essential Essential 5-ниво полица за книги

Полицата за книги од 50тина 5тина од 5тина од One Space е едноставно, цврсто решение за складирање Три од петте

DEN 1524.64