• Обновено
Печатени животни и инсекти на Мармонт Хил, врамени уметнички отпечатоци, сет од 2

Печатени животни и инсекти на Мармонт Хил, врамени уметнички отпечатоци, сет од 2

Buyers rating:
DEN 3294.08

Тековен

Ова крева зајачко диптих, кој е симпатичен сет од две рамки, има пар акварел отпечатоци на симпатични бебиња. Седејќи предупредување или мирно мирно околу овие слатки мали бухти се совршена мешавина на слатки и уметнички. Гордо, ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рачно врамена. Со вклучени куки за поставување wallидови, овој вештачки акцент е подготвен да се обеси веднаш штом ќе ја достигне влезната врата. (2) Панели од 18х18. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под плексиглас отпорен на тресење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна
  • Обновено
Оценката:

Snugpak Sleeka Elite Reversible Olive Tan Xxlarge јакна

dade со употреба Само уште едно парче комплет Елита Елита има засилени закрпи што ги покриваат сите точки

DEN 639.84
СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност
  • Обновено
Оценката:

СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

DEN 2.33