• Обновено
Подобри домови и градини Орион целосна кралица ватенка, надвор од бело

Подобри домови и градини Орион целосна кралица ватенка, надвор од бело

Buyers rating:
DEN 2.33

Тековен

Останете пријатно и разбудете се одморете се со квалитетот на Орион Фул/кралицата ватенка од подобри домови и градини. Ватенката е украсена во едноставен, но стилски мулти-обоен дизајн на бод, инспириран од колонијална крпеница, додавајќи елеганција на вашиот украсен дом. Мерење 90? До 90?, ватенка совршено одговара на секој целосен или кревет со големина на кралицата, за да можете да звучите без звук да спиете ноќта на влечење. Креветот е совршен за деца, возрасни или гостински спални соби и може да го додаде завршниот допир кога ќе го поставите склопено на подножјето на креветот. Лицето на ќебето е направено од 100% памук, грбот е направен од 100% полиестер, а полнењето е направено од 96% памук, 4% други влакна, што го прави ова ќебе топло, удобно и машинско миење. Мерки за целосна/кралица ватенка 90? од 90? и удобно одговара на кој било целосен или кревет со големина на кралицата. Едноставна и стилска мулти-боја на бои инспирирани од колонијални јоргани. Топло и удобно. Додава елеганција и стил на вашиот украсен дом. Одлично за секоја спална соба во куќата. 100% памучно лице, 100% полиестер назад, 96% памук 4% друго полнење со влакна и 100% ватирање на рајон. Машина за перење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Thumbrintz Наутички стандард срам, 30 22
  • Обновено
Оценката:

Thumbrintz Наутички стандард срам, 30 22

Едноставно машинско миење и исушете го овој срам за да изгледа одлично Thummprintz наутички 4 стандарден срам

DEN 1.00
Луксузен микрофибер Евро
  • Обновено
Оценката:

Луксузен микрофибер Евро

Донесете луксуз и удобност во вашата спална соба со овој екстрамек луксузен микрофибер срам поставен о�

DEN 1.67