• Обновено
Поддршка за лифт за замена на репти компатибилен со 2009- Infiniti F 2014- Q 6Cyl 8Cyl 3,5L 5.0L 3,7L лев возач или десен патник продаден индивидуално

Поддршка за лифт за замена на репти компатибилен со 2009- Infiniti F 2014- Q 6Cyl 8Cyl 3,5L 5.0L 3,7L лев

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

PRODUCT SPECIFICSFit : Direct Fit Fitment Type : Direct Replacement Quantity Sold : Sold individually Type : Hood Gas Charged : Yes Replaces OE Number : 654701 CA0 AInterchange Part Number : SG471004,654701 CA0 AWarranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive replacement for Вашите потреби за обнова, поправка и одржување-ОЕ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Лево или десноинфинити2009-2012 FX35 Base Sport Utility2013 FX37 Base Sport Utility2009-2013 FX50 FX50 FX50 BASE SPORT2015 Q70 3.7 SEDAN2014-2017 QX70 Base Sport Utility го заменува бројот на OE : 654701 CA0 A. Број на размена на дел : SG471004.654701 CA0 A. FITS Изберете : 2014-2017 Infiniti QX70 2009-2012 Infiniti FX35 2013 Infiniti FX37 2015 Infiniti Q70 3.7 2009-2013 Infiniti FX50 и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот фит-додаток за да проверите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата