• Обновено
Само мојата големина женски плус џеб со големина џин, исто така и во ситница

Само мојата големина женски плус џеб со големина џин, исто така и во ситница

Buyers rating:
DEN 2.00

Тековен

Само мојата големина Plusенски плус панталони со големина ќе ви дадат совршен обичен изглед што можевте да бидете во секое време. Памук Спандкс истегнете тексас ткаенина ќе се движи со вас за удобност. Предните џебови од лажичка ќе ги задржат вашите работи на рака. Тие се доволно издржливи за да се држат во машината за перење за брза и лесна грижа и чистење. Ставете ги заедно со омилениот врв и подгответе се за забавна ноќ надвор од градот. Тие се идеални за паркирање со очила за сонце и потпетици или чизми. Само моите панталони со големина доаѓаат по ваш избор на неколку бои за полесна координација на облеката и така можете да го изберете оној што најдобро го претставува вашето лично чувство за стил. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 ", половината : 34", биста : 41 ", колкови : 45". Моделот носи големина 16 W. Приближно. in Seam : 30 "; Petite : 28". Права нога. Поштенски мува со затворање на копчињата. Стајлинг со пет џеб; јамки на појас. 77% памук/20% полиестер/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Само со мојата големина фармерки со пет џеб за жени со плус големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84