• Обновено
Стаорец-l-стапица 3 лигав со вртеж, пастрмка од виножито, Оз

Стаорец-l-стапица 3 лигав со вртеж, пастрмка од виножито, Оз

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Ова е тоа, големината од 1/2 мл е оригиналниот модел на легендарната стапица на Бил Луис Rat-L-Trap. Со признанија како што е именувано како „највлијателна мами“ во риболов со бас од списанието на отворено и да се користи за освојување на титулата „Басмастер класичен“, стапицата на стаорец-Л продолжи да биде привлечен на кој рибарите се потпираат. Познатиот звучен потписник што мамката испушта во водата не е втор за ништо. Секоја стапица од 1/2 мл стаорец-l-l е опремена со куки за тројно зафаќање на Mustad. Бил Луис на отворено 1/2 мл. Стапица-l-стапица за стапици со стапици, RT282 боја на пастрмка од виножито, 3 "испорачани со куки за тројно зафатни за мустаци. Оригинална технологија за стаорец LAT-L-N-Sound. Модел за тоне. за да се најдат најдобри резултати. Одлично за риболов плитки станови до подлабока вода. Одлично за бас -бас и силен бас, бел бас, шарен и хибриден бас, жолт бас, walleye, штука, пастрмка и лосос.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Flash-Flap Charblue Flash, OZ
  • Обновено
Оценката:

Flash-Flap Charblue Flash, OZ

Привлечете ценета игра од време на време со намалување на риболов од доверливо, квалитетно име Стапициl�

DEN 2.00
Nsонсон Крапи Бастер Шад Кранк
  • Обновено
Оценката:

Nsонсон Крапи Бастер Шад Кранк

Крапите на капки Бастер Шад се дизајнирани да бидат риболов во сите услови, без разлика дали се наметнув

DEN 271.84
Беркли Дредгер риболов, Firetiger, OZ
  • Обновено
Оценката:

Беркли Дредгер риболов, Firetiger, OZ

Со избалансирана конструкција што фрла директно и далеку, оваа риболов мамка е постојано подготвена да

DEN 208.64
Оригинална рамна риба на Ворден
  • Обновено
Оценката:

Оригинална рамна риба на Ворден

Овој приклучок за мамење со висока акција има дизајн со повеќе видови Произведува неодолива акција за т

DEN 287.20
Линди риболов рибарски рокер
  • Обновено
Оценката:

Линди риболов рибарски рокер

Рокер на реката Линди има заоблен профил и рационализиран облик што произведува широка магла...

DEN 591.84
Сечилото на Shasta Shakle Sling, 8 “
  • Обновено
Оценката:

Сечилото на Shasta Shakle Sling, 8 “

Сечилата на прашка може да се подесат со додавање на мало свиок за да работи подеднакво добро со бавно и�

DEN 0.33