• Обновено
Инста девојки девојки цветна кошула и здолништа со кордори, големини 7-16

Инста девојки девојки цветна кошула и здолништа со кордори, големини 7-16

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Сосема паѓаат за овие есенски стилови од девојката Инста? Па и ние сме! Дајте и на гардеробата нов почеток оваа сезона со оваа супер симпатична облека со цветен врв со координирање на здолништата на Кордурој. Лажички врат. Долги ракави. Сеопфатно цветно печатење. Прицврстени здолништа. Стајлинг на пуловер. 80% памук/20% полиестер. Машина за перење. Увезени. Кордурај здолниште Облека за девојчиња од Инста девојка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата