• Обновено
Key West West Blue Tan Cotton Cotton Set -king

Key West West Blue Tan Cotton Cotton Set -king

Buyers rating:
DEN 495.84

Тековен

Бегство во островскиот рај со сетот на ватенка „Ки Вест“. Украсени со корали, starвездички, школки, долари од песок и морска вода во меки сини и песочни бои, оваа крајбрежна постелнина ја внесува убавината на плажата во која било спална соба. Се свртува кон сино -бел дизајн на корпа за корпи што нуди два погледи во еден. Изработено е со 100% памучни природни ткаенини со пополнување на мешавина од полиестер/памук за употреба во текот на целата година и лесна нега. Дополнителен чекор се додава за преовладување за да се обезбеди дополнителна мекост и текстура и димензија. Димензии на близнаци : • (1) Ватенка : 68 инчи широк x 88 инчи долг • (1) Шам : 20 инчи широк x 26 инчи долг. Димензии на целосна/кралица : • (1) Ватенка : 90 инчи широк x 90 инчи долг • (2) Шамс : 20 инчи широк x 26 инчи. Димензии на кралот : • (1) ватенка : долг 104 инчи X 92 инчи долг • (2) Шамс : 20 инчи широк x 36 инчи долг. Quilt & Sham : 100% памук преиспитано печатено и на лице и за обратно, 80% памук/20% полиестерско полнење. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Ризи домашен сет за кревети
  • Обновено
Оценката:

Ризи домашен сет за кревети

Сетот за ватиран кревет Ризи додава поп боја во вашата спална соба, додека ја завршува во луксузна удобн

DEN 351.84