• Обновено
Преголема сет со 3 парчиња кревети со геометриска шема-ројална сина боја-калифорнија крал големина

Преголема сет со 3 парчиња кревети со геометриска шема-ројална сина боја-калифорнија крал големина

Buyers rating:
DEN 559.84

Тековен

3-парчиња кревети со високо-технолошки суперсонички печат на геометрија не само што ќе ви дадат живописен димензионален изглед, туку ќе ги елиминираат оние вообичаени проблеми со висатните нишки или исчезнатите конци. Моделите на геометрија на креветите и перниците на перницата создаваат модерен изглед и удобно чувство на вашиот кревет и има многу бои на располагање за да изберете за да одговараат на вашата околина. Преголем сет на кревети со 3 парчиња со шема на геометрија : Сет вклучува 1 кревети со над-големина и 2 шами. Упатство за нега : Машинско миење ладно со слични бои. Димензии на големината на кралот : Долго време : 118 „Широк x 100“. Шамс : 20 „широк x 36“ долг. Димензии на големината на кралицата : Долги кревети : 100 "широки x 100" долги. Шамс : 20 „широк x 26“ долг. Димензии на големината на Кал Кинг : Долго време : 118 „Широк x 100“. Шамс : 20 „широк x 36“ долг.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Вилтон дома ватенка
  • Обновено
Оценката:

Вилтон дома ватенка

1 парче Quilight во светло сива боја од Rizzy Home CST34042 Се одликува со машина ватирана за да се создаде реверзибил

DEN 1.67
Лора близнак од слонова коска
  • Обновено
Оценката:

Лора близнак од слонова коска

Посрамената од слонова коска од слонова коска се одликува со ватирање на саќе и копче на копчето на агли

DEN 1.33
Key West West Blue Tan Cotton Cotton Set -king
  • Обновено
Оценката:

Key West West Blue Tan Cotton Cotton Set -king

Бегство во островскиот рај со сетот на ватенка „Ки Вест“ Украсени со корали, starвездички, школки, долари

DEN 495.84