• Обновено
Порти fleetrunner hd микро-V ребрестиот погон

Порти fleetrunner hd микро-V ребрестиот погон

Buyers rating:
DEN 172.64

Тековен

Гејтс Flee Trunner Тешка микро-V-ребрестиот серпентина појас дизајниран за најтешките апликации. Супериорна флексибилност, стабилност и капацитет на оптоварување. Ненадминат живот на ременот. Патентираните материјали даваат врвни перформанси на екстремно продолжени оперативни температури, со што овој појас е крајниот решавач на проблеми. Напредната мешавина на гума технологија EPDM ги издржува современите закани за влошување од зголемената изложеност на озон и течноста за ладење базирани на вода. Карактеристики и придобивки : Појас по избор од флоти, вклучувајќи пикап 3/4 и 1 тон, вкупно најниска цена по милја, постојано ги надминува сите конкуренти извонредни отпорност на пукнатини на екстремни температури со решавање на проблемот со најтешкиот појас за избор по избор, вклучително и флоти, вклучително и флоти, вклучително и флоти, вклучително Пикапи 3/4 и 1 тон. Најниска цена на милја. Постојано ги надминува сите конкуренти. Извонредна отпорност на пукнатина на екстремни температури. Решавач на проблеми. Наменето за најтешки апликации.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Анти -штракаат пролетни CLI
  • Обновено
Оценката:

Анти -штракаат пролетни CLI

Клипови за отпадоци за отпадоци од калипер на калиперски капаци на пролет / клип, се суштинска компонен

DEN 0.67
Виктор 71-15357-00
  • Обновено
Оценката:

Виктор 71-15357-00

Со дихтунзи на Виктор Рајнц, можете да бидете сигурни дека добивате решенија за запечатување кои даваат

DEN 0.33