• Обновено
Континентална додаток за погон на појас

Континентална додаток за погон на појас

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Направено од О.Е. Наведените материјали и дизајнирани да ги исполнат или надминуваат OEM Fit и перформансите, затегнувачите и пратниците во мирување имаат анти-контаминациски штит со високи перформанси за да обезбеди долг животен век на услугата. Континентал 50067 додаток погон на појас.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Анти -штракаат пролетни CLI
  • Обновено
Оценката:

Анти -штракаат пролетни CLI

Клипови за отпадоци за отпадоци од калипер на калиперски капаци на пролет / клип, се суштинска компонен

DEN 0.67