• Обновено
Докерс Машки тенок фит паметен Flet Flu Ultimate Chino

Докерс Машки тенок фит паметен Flet Flu Ultimate Chino

Buyers rating:
DEN 319.52

Тековен

Направено со нашата Smart 360 Flex ™ 4-насочна ткаенина за истегнување за чино што се движи како никој друг. Крајниот Чино е крајниот разноврсен пантоло, направен за секоја ситуација и изграден за реалниот живот. Ова вклопување е исправено и опуштено, никогаш не меки. Флексибилна лента за половината, за дополнителна удобност кога сте во движење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Chaps Men's Custom Fit khaki
  • Обновено
Оценката:

Chaps Men's Custom Fit khaki

Овие Chaps Custom Custom Fit Khakis обезбедуваат прилагодено вклопување со беспрекорен стил Направено со мека двојк�

DEN 880.00
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Обновено
Оценката:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Levi Strauss & Co ™ Машките панталони за алатка за алатка се разноврсен пар за целогодишно носење...

DEN 383.68