• Обновено
Време и трајно лажичка со лажичка на вратот со средна должина, брои, пакувања

Време и трајно лажичка со лажичка на вратот со средна должина, брои, пакувања

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

А+ за лесен стил! Времето и плетениот фустан без ракави на TRU нуди максимална мода за минимален напор со опуштен, стил на замав. Останете кул и удобно во овој супер мек женски плетен фустан. Носете со сандали за обичен ден надвор или пар со чизми за трендовски ноќен изглед. Без разлика дали го носите овој фустан соло или со координативна јакна, е целогодишно парче со безвременска привлечност. Овој фустан без ракави е најдобар избор за вас. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина M. опуштено вклопување. Ребреста лажичка врат. Без ракави. Стил на замав; Должина на миди, седи на коленото. Истегнување плетено измислица. 2 странични џебови на цвест. 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Фустан без ракави за жени од време и вистинито.

Параметри на производот

Стоката во категоријата