• Обновено
Розов леопард сериозен ранец

Розов леопард сериозен ранец

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

Ова е сериозно. Овој ранец е натоварен со карактеристики и преполен со удобности. Со постава отпорна на вода, секој сегмент има повеќе џебови, вклучувајќи и ракав за да го заштити вашиот лаптоп или таблет од 15 инчи, простор за вашиот медиумски уред со пристап до слушалки. Гош книгите стануваат тешки! Користете ги лентите за половината за да го ослободите грбот и да пренесете дел од тежината на торбата на колковите, а кога не се во употреба, исфрлете ги ремените за да не висат. Не сакате да ја носите вашата кутија за ручек? Користете го нашиот удобен систем за карабиери и кабел за да ја обезбедите кутијата за ручек на задниот дел. Или, користете ги лентите за вашиот јога душек или дополнителна облека. Уморни од пиење топла вода или сода? Еден од нашите држачи за пијалоци е изолиран и ќе го задржи вашето шише со шишиња од 20 унца, подолго. Сериозниот ранец е паметна и такт опција за справување со барањата на училишните ходници, спортските полиња и егзотичните авантури. Донесете го! Розов леопард Сериозен ранец : Подготвен оддел се вклопува во 15 "лаптоп или таблета. Останете организирани со пет надворешни џебови. Изолираниот држач за шишиња продолжува да пие подолго. Обезбедете кутија за ручек во торба. џеб за медиуми што играат со порта за слушалки. Пријателски вез. Возраст 8 +.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Оригинален ранец со варсити
  • Обновено
Оценката:

Оригинален ранец со варсити

Оригинален ранец со варсити, 600 денички полиестер со факс од кожа дно и трим, голем главен оддел со ракав

DEN 511.84
Ранец на светски проект
  • Обновено
Оценката:

Ранец на светски проект

Пренесете го вашиот лаптоп и други додатоци со леснотија во ранецот на проектот J World Конструиран е од по

DEN 3.33
Ранецот на Леви, светло сив Хедер
  • Обновено
Оценката:

Ранецот на Леви, светло сив Хедер

Носете го LPack на Levi за модерно ажурирање на класичен дизајн Овој ранец може лесно да ги искористи основн�

DEN 0.67
Обурн тигри
  • Обновено
Оценката:

Обурн тигри

Спортско лого на вашиот омилен тим со ранецот на Скорчер Овој ранец има капацитет од 1125 кубни инчи и изг�

DEN 0.67