• Обновено
Светски уникатен Санденс 19,5 лаптоп тркалачки ранец, Инди

Светски уникатен Санденс 19,5 лаптоп тркалачки ранец, Инди

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Ранецот за тркалање на лаптопот J World Sundance има предел за лаптоп, лаптоп, каишот со рамо на рамената со воздушна мрежа, џебови од странична мрежа, организатор на предниот џеб и рачка за телескоп. Дизајнирано да се вклопи под авион. J World Sundance Laptop Rolling Rankpate : Телескопска рачка. Подложен ракав за лаптоп. Каишот со перничиња со воздушна мрежа. Џебови од странична мрежа. Организатор на предниот џеб.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Розов леопард сериозен ранец
  • Обновено
Оценката:

Розов леопард сериозен ранец

Ова е сериозно Овој ранец е натоварен со карактеристики и преполен со удобности Со постава отпорна на в�

DEN 1.67
Клип за ранец на Емоџи Панда
  • Обновено
Оценката:

Клип за ранец на Емоџи Панда

Тоа е совршена кадифен играчка за борби со перници, декорација на соба и грицкање Брендот I Luv Emoji го приф�

DEN 128.00
Обурн тигри
  • Обновено
Оценката:

Обурн тигри

Спортско лого на вашиот омилен тим со ранецот на Скорчер Овој ранец има капацитет од 1125 кубни инчи и изг�

DEN 0.67