• Обновено
Време и време женски раблан ракав Туника Топ

Време и време женски раблан ракав Туника Топ

Buyers rating:
DEN 287.84

Тековен

Поставени и сакајќи го! Овој француски Тери Туника Топ од време и TRU е ох-толку удобно со долги ракави на Раглан и странични парчиња на полите. Само вистинската должина да се носи со хеланки, слаби фармерки и сè што е помеѓу нив, сигурно е да станете ваш врв за сезоната. Исклучиво на. Материјал : 96% рајон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : пуловер. Ракави : Раглан долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека француска теризна ткаенина; Странични парчиња на високо-ниско полите. Women'sенски Raglan ракав Туника од Топ од време и Tru.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Teенски кратки ракави
  • Обновено
Оценката:

Teенски кратки ракави

Teeенската кратка рака на Mossy Oak е фокусиран не само на функционалност и стил, туку и на постигнување на со�

DEN 3.00
Get Women's Pleated Ruffle Top
  • Обновено
Оценката:

Get Women's Pleated Ruffle Top

Без оглед на времето, ова светло и лесен плетенка на врвот од „Get Sparks“ неспорно сончево расположение Дв�

DEN 319.84
Chaps женски квадратен селанец врв
  • Обновено
Оценката:

Chaps женски квадратен селанец врв

Сето тоа е лесно и ветровито со нашиот селски селанец на женски плоштад на Чапс Со проточни ракави и ква�

DEN 319.68