• Обновено
Ournourneуни колекција женски хестер широка ширина Мери Janeејн Среден блок петици пумпи за пети

Ournourneуни колекција женски хестер широка ширина Мери Janeејн Среден блок петици пумпи за пети

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Запуштете се во гроздобер мода со потпетиците на Хестер од Колекцијата на Gournee - Дарлинг Д'Орсај во која има покриена блок потпетица и подножје со ширина на ширина со подножје за удобен лифт. Хестер исто така вклучува и сјајна патентна веганска кожа, тенок лента за глуждот и мека квадратна пети за софистициран финиш. Овој исклучителен чевли е додаток што мора да има во вашата гардероба. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Лесни пумпи за уличен портрет
  • Обновено
Оценката:

Лесни пумпи за уличен портрет

Дизајниран како класик со женски VThroat Topline, портретот од Easy Street ви нуди карактеристичен парфера детали с�

DEN 1.00
Лесни улични аба удобни станови
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични аба удобни станови

Станот АБА од лесна улица ви нуди малку од сè Современата потпетица со ниски блок и се протега за фит бен

DEN 479.84