• Обновено
Collection Collection Womens Sylvia широка ширина прашка назад покриени пумпи за блок потпетици

Collection Collection Womens Sylvia широка ширина прашка назад покриени пумпи за блок потпетици

Buyers rating:
DEN 431.68

Тековен

Воведување на потпетицата Силвија од колекцијата на ourурнини - шик и безвременски дизајн кој е совршен за секоја пригода. Направени со мека веганска кожа, овие потпетици имаат ниска блок потпетица и силуета со зашилени пети, заедно со лента за прашка за додадена безбедност. Со подножје и широка ширина, Силвија нуди удобно вклопување што е совршено за целодневно носење. Едноставен, но сепак елегантен, Силвија е задолжителен додаток на секоја гардероба. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Повлечете. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Лесни пумпи за уличен портрет
  • Обновено
Оценката:

Лесни пумпи за уличен портрет

Дизајниран како класик со женски VThroat Topline, портретот од Easy Street ви нуди карактеристичен парфера детали с�

DEN 3.33
Лесни пумпи за уличен портрет
  • Обновено
Оценката:

Лесни пумпи за уличен портрет

Дизајниран како класик со женски VThroat Topline, портретот од Easy Street ви нуди карактеристичен парфера детали с�

DEN 303.84