• Обновено
Слупено пасење овци стадо рурални полиња животни и инсекти Сликање црна пловичка врамена уметничка печатена wallидна уметност

Слупено пасење овци стадо рурални полиња животни и инсекти Сликање црна пловичка врамена уметничка печатена

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 21 x 1,7 x 17 рамка, 20 x 1,5 x 16 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат Стандард : 21 x 1,7 x 17 преголеми : 31 x 1,7 x 25. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : поле, тревни површини, село, фарма, пасиште, рурално, пасење, животно, цицачи, овци, ранчот, ливада, пејзаж, земјоделство. Дизајн од Хаус Фенвеј.

Параметри на производот

Стоката во категоријата