• Обновено
Време и време женски слаби сандали

Време и време женски слаби сандали

Buyers rating:
DEN 1264.00

Тековен

Кога се погодуваат добро време, искористете го максимумот со ова време и терен женски слаби сандали. Се одликува со слабо, меко горно дизајнирано да го ставите најдоброто сарторијално стапало, без разлика каде ќе ве однесе денот. Другите карактеристики од ова време и Slinky Slinky Sandal Slinky вклучуваат густа надворешна плоча што апсорбира влијание и ве прави да изгледате повисоко. Обичната и шик природа на оваа сандала е одлична за некој во потрага по високо-низок стил. Во зависност од оваа пригода, овој чевел може да се спари со симпатичен фустан или лесен врв. Подгответе ги вашите работи со доверба следниот пат кога ќе излезете со ова симпатично време и да ги одморите женските слаби сандали. Време и Тру женски слаби сандали : 62,36% полиестер, 37,64 ТПР -надворешна страна; 86,3% најлон, 13,7% горен Спандекс. Чевли. Сандал. Слики. Достапно во црно. Избришете чиста со крпа кога е потребно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Chaps женски сандали од Пејтон Тонг
  • Обновено
Оценката:

Chaps женски сандали од Пејтон Тонг

Пејтон Тонг Сандали од Chaps комбинираат силуета на Тлента со еластична горна што удобно ја контурира ста�

DEN 0.67
Crocs Unise Crocband Flip Thong Sandal
  • Обновено
Оценката:

Crocs Unise Crocband Flip Thong Sandal

Спортски и лесен со атлетските ленти за потписи, флип на кроконд е шарен и неверојатно удобен избор на т�

DEN 303.68
Brinley Co. Wedge Trap Strap Snadal Sundal
  • Обновено
Оценката:

Brinley Co. Wedge Trap Strap Snadal Sundal

Чекор во уникатен стил со Сандал Бабс од Бринли Ко Оваа сандала има обоен клин и обоени ленти Оваа санда�

DEN 324.00
Crocs Unise Classic Slide Sandals
  • Обновено
Оценката:

Crocs Unise Classic Slide Sandals

Постојаниот слајд класичен II слајд ја добива навивачите за прилагодување на прилагодувањето во класич�

DEN 271.84