• Обновено
Времето и времето на женската блок -потпетица се лизгаат на мувли

Времето и времето на женската блок -потпетица се лизгаат на мувли

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

Со вибрацијата на Кери Бредшо од 90 -тите и цела низа начини да ги носите, временска надворешна страна : термопластична гума. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Пети за висина на потпетица од бадем. Blockенски блок -потпетици од време и Tru. Избришете чиста. Лизгајте на стил.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Лесни улични аба удобни станови
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични аба удобни станови

Станот АБА од лесна улица ви нуди малку од сè Современата потпетица со ниски блок и се протега за фит бен

DEN 0.33